ÉTKEZÉS BIZTOSÍTÁSA 2024. szeptemberétől

Tisztelt Szülők!

A következő nevelési évtől kezdődően a 328/2011. (XII. 29.) Korm. 7. § (1) bekezdésével összhangban a gyermekétkezés térítési díját egy havi időtartamra előre kell megfizetni. A csekkes díjfizetés lehetősége a jövő nevelési évtől megszüntetésre kerül. A választható fizetési módokról az étkezési nyomtatványon részletes tájékoztatást nyújtunk. (https://monor.hu/etkezesi-nyilatkozatok-papir-alapon-torteno-benyujtasa .)

A fentiekre tekintettel kérjük, hogy az étkezési igénybejelentő nyomtatványokat legkésőbb július 15-ig  juttassák vissza intézményünkbe. Beszkennelt formában (petofiovoda@monor.hu e-mail címre elküldve) vagy papíralapon, az óvoda Széchenyi utca felőli nagykapujánál lévő postaládába (borítékban) bedobva várjuk a nyilatkozatokat.

A géppel is tölthető nyomtatványokat csoportjuk facebook oldalán is megosztottuk, kérjük figyeljék a változásokat és tartsák be a határidőket!!!