BEIRATKOZÁS A 2023-24-ES NEVELÉSI ÉVRE

A 2023. augusztus 31-ig 3. életévüket betöltő gyermekek óvodai beiratása április 24-én, hétfőn 8-14 óra között és 25-én, kedden 12-18 óra között történik a körzetileg illetékes óvodában. További információkat (körzethatárokat, jelentkezési lapot) Monor Város honlapján találnak: Óvodai beiratkozás hirdetménye a 2023/2024. nevelési évre | Monor város hivatalos honlapja

Az óvodai beiratkozáshoz a jelentkezési lap letölthető a város honlapjáról vagy beszerezhető bármelyik óvodában is.
Be kell továbbá mutatni:
- a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót (születési anyakönyvi kivonatot) és lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcím kártyát),
 - a gyermek TAJ kártyáját, oltási kiskönyvét,
- a szülő személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványait (személyi igazolvány, lakcím kártya).
- a gyermek esetleges betegségeit igazoló dokumentumait