TÁJÉKOZTATÓ AZ ÓVODAI FELVÉTELRŐL

Az óvodai beíratások időpontjai:
április 26. (hétfő) 8:00 - 18:00
április 27. (kedd) 13:00 - 18:00
április 28. (szerda) 8:00 - 12:00

Az óvodai beiratkozás helye: a körzet szerinti óvoda, de a Mesevár Óvoda körzetébe tartozók beíratása is a Petőfi Óvodában történik.

A beiratkozás történhet online: a petofiovoda@monor.hu e-mail címre küldött jelentkezési lappal és - lehetőség szerint - beszkennelt dokumentumokkal, vagy személyesen a Monori Petőfi Óvodában, előre egyeztetett időpontban.
Ehhez kérjük írjon e-mailt vagy telefonáljon a 29/411 244-es számra.

Az óvodai beiratkozáskor – a kitöltött jelentkezési lap  - FELHÍVÁS (monor.hu)  - mellett be kell mutatni:
- a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót (születési anyakönyvi kivonatot) és lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcím kártyát),
 - a gyermek TAJ kártyáját, oltási kiskönyvét,
- a szülő személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványait (lakcím kártya).

További információkért kérjük keresse fel Monor város hivatalos honlapját: Óvodai beiratkozás 2021/2022 | Monor város hivatalos honlapja