TÁJÉKOZTATÁS AZ ÓVODÁK ZÁRVA TARTÁSÁRÓL

Tisztelt Szülők!

A mai napon Monor Város Önkormányzatától az alábbi tájékoztatást kaptuk az óvodák zárva tartásával kapcsolatban:

„Tisztelt Szülők!

A mai napi Kormányinfón elhangzottak alapján az Óvoda 2021. március 8. hétfőtől 2021. április 7-ig zárva tart. Bár részlet szabályok még nem jelentek meg, de a korábbi tapasztalatokból kiindulva várható, hogy az intézménynek gyermekfelügyeletet és / vagy gyerekérkeztetést kell biztosítania.

Kérjük, hogy legkésőbb holnap reggel 10 óráig nyilatkozzon a csoport óvó néniénél, hogy a zárva tartás ideje alatt milyen szolgáltatást kíván igénybe venni gyermekének.

A) Gyermekfelügyeletet és gyerekétkeztetést is igényelni szeretnék.
B) Csak gyerekétkeztetést igényelek. Ebben az esetben az étel átvételéről, elszállításáról gondoskodok, és az ehhez szükséges nyomtatványt kitöltöm.
C) Sem gyermekfelügyeletet, sem étkezést nem igénylek.

Ha a fentiekkel kapcsolatban más, bővebb információ a Kormányinfon publikálásra kerül, úgy természetesen a változásról tájékoztatást fogunk küldeni.

A rövid határidőért szíves elnézésüket kérjük!”

Amennyiben csak étkezést kérnek, kérjük az óvodában elérhető igénylőlapot szíveskedjenek kitölteni.