TÁJÉKOZTATÁS AZ ÓVODAI BEIRATKOZÁSRÓL

Tisztelt Szülők, Gondviselők!

A napokban az Oktatási Hivataltól értesítést kapnak az óvodai beiratkozás menetéről.

E szerint a körzetes gyermekek automatikusan felvételre kerülnek, melyről kiértesítjük Önöket.
Azonban fontosnak érezzük, hogy beiratkozási szándékukat megerősítsék telefonon (29/411-244) vagy e-mailben (petofiovi@monornet.hu) óvodánk felé április 17-ig. Indokolt esetben személyes ügyintézésre is van lehetőség, de figyelembe kell vennünk a járványügyi helyzettel összefüggésben bevezetett fokozott óvintézkedéseket.

Kérjük adják meg gyermekük nevét, születési dátumát, lakcímét, a szülők nevét és elérhetőségét. Továbbá jelezzék, ha SNI vagy egyéb szakértői véleménnyel rendelkeznek.

Amennyiben nem a kötelező felvételt biztosító óvodába szeretné beiratni gyermekét, akkor ezt a Monor Város honlapján hamarosan elérhető szándéknyilatkozat kitöltésével és a választott óvodába történő eljuttatásával teheti meg.
Amennyiben gyermeke körzetes, de nem óvodánkba kívánja beíratni, kérjük, ebben az esetben is vegye fel velünk a kapcsolatot az ügyintézés megkönnyítése érdekében.

Felmerülő kérdéseikkel bátran hívják óvodánkat!